Farmasi Nutriplus Enerji Nutribar

Farmasi Nutriplus Enerji Nutribar

Farmasi Nutriplus Enerji Nutribar
Gün içinde ara öğünlerde açlık hissettiğinizde enerjiniz düştüğünde ihtiyacınız olan şey Farmasi nutriplus enerji nutribar. Sağlıklı ara atıştırmalık, ara öğün olarak geçen Farmasi nutriplus enerji nutri bar & 14 oranında lif içerir. Lif vücudumuzda özellikle bağırsakların ve midenin faunasının sağlığının korunması açısından oldukça önemlidir. Enerji nutribar kuruyemiş meyve barı içerisinde hurma Hindistan cevizi, yer fıstığı, kakao kitlesi, fındık, keçiboynuzu, badem içerir.

Yer fıstığı bilindiği gibi oldukça enerji veren sağlıklı bir yemiştir ayrıca yer fıstığının içerisinde protein lif, nişasta, kalsiyum, bakır, demir, magnezyum, manganez, fosfor, potasyum, selenyum, sodyum ve çinko bileşenleri bulunur.

B grubu C, E ve K vitaminleri ile besleyici özelliktedir. İhtiyaç duyduğunuzda, acıktığınızda ve ara öğün olarak herhangi bir şey yeme ihtiyacı hissettiğinizde Farmasi nutriplus daima yanınızda! Sağlıklı ara öğün ile hem enerjiniz yerine gelecek, hem kan şekeriniz dengeleyecek, hem de bir sonraki öğlene kadar tokluk hissi ile daha fazla abur cubur ve zararlı Gıda’dan uzak durmuş olacaksınız.

Farmasi Nutiplus enerji nutribar kuruyemişlidir, hem lezzetli hem de lif ihtiyacınızı karşılayacak özel bir gıdadır.
Farmasi nutriplus enerji Nutribar 30 gram 9700697

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.