Farmasi Nutriplus Glukozamin ve Kondroitin Sülfat Kolajen

Farmasi Nutriplus Glukozamin ve Kondroitin Sülfat Kolajen

Farmasi Nutriplus Glukozamin ve Kondroitin Sülfat Kolajen
Glukozamin özellikle eklemler ve kaslar üzerinde oldukça etkili bir içeriktir. Glukozamin kullanımı ile birlikte spor yapıldığında eklem ağrıları ve kireçlenme gibi sorunların önüne geçilebilir. Farmasi nutriplus glukozamin içerisinde aynı zamanda kondroitin sülfat ve kolajen desteği bulunur. Kolajen özellikle saç, cilt, göz kısacası tüm vücudun sağlığında önemi önemli bir içeriktir. Glukozamin aslında denizde bulunan kabuklu hayvanlardan elde edilen bir maddedir. Farmasi licaps teknolojisi ile glukozaminin en doğal halini sizlerle buluşturuyor!

Takviye edici gıda olarak yemeklerle beraber günde 3 kere 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız. 18 yaş altı bireylerde kullanılmaz. Bu takviye edici gıdanın 3 aydan fazla kullanımı önerilmez.
Uyarılar: İnsülin değerini arttırabilir ve Tip 2 diyabet hastaları ile aşırı kilo problemi olanlar glukozamin kullanımında kan şeker değerlerini sürekli kontrol etmelidirler. Yeterli güvenlik bilgisi olmadığından dolayı çocuklarda, hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması uygun değildir.

İçerisinde bulunan glukozamin, sülfat kondroitin, sülfat ve kolajen desteği ile sizde sağlıklı bir vücuda kavuşabilirsiniz. Özellikle eklem bacak ve kalça ağrılarının giderilmesi için kullanılan Farmasi nutriplus glukozamini spor rutininizde de güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Farmasi ürünlerini Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden online ve güvenli bir şekilde satın alacağınız gibi sayfamızda bulunan üyelik ve kayıt formu doldurarak sizde Farmasi danışmanı ünvanına sahip olabilirsiniz.

Farmasi danışmanı ünvanına sahip olduğunuzla tüm Farmasi ürünlerinin katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyattan satın alabilirsiniz.
Farmasi nutriplus glukozamin kolajen 60 kapsül 9700703

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.