Farmasi NutriPlus L Karnitin

Farmasi NutriPlus L Karnitin

Farmasi NutriPlus L Karnitin
Karnitin vücut tarafından doğal yollarla üretilen ve yağın enerjiye dönüşmesini sağlayan bir aminoasit çeşididir. Karnitini dışarıdan alabilirsiniz. Karnitin bir ilaç değilaAksine bir besin takviyesi olduğundan dolayı günlük olarak takviye edici gıda olarak tüketilebilir. Farmasi nutriplus serisindeki L-karnitin yüksek oranda karnitin içerir ve yağ yakımına yardımcı olur. Özellikle spor yapanların güvenle kullanabileceği Farmasi nutriplus L-karnitin takviye edici gıda olarak kullanılabilir.

11 yaş ve üzeri kullanım için uygundur. Takviye edici gıda olarak yemekler ile beraber günde 3 kere 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir. Doktor veya diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanabilirsiniz. Antrenman programınıza bağlı olarak karnitin tüketimi ile daha hızlı yağ yakmayı sağlayabilirsiniz.

İçerisinde 60 kapsül bulunan Farmasi nutriplus İL Carnitine bu ay %50 indirim ile Farmasikatalogu.com  sayfası üzerinden satın alabilirsiniz. Takviye edici gıda olarak kullanabileceğiniz L-karnitin ile yağlarınızı daha hızlı bir şekilde yakabilirsiniz. Ayrıca Nutri Plus L-carnitine alana günlük ilaç kutusu bedava! Böylece hafta içi kullanacağınız rutin ilaçlarınızı unutmadan ve aksatmadan planlı bir şekilde tüketebilirsiniz.

Farmasi ürünlerini online ve güvenli olarak Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilir ayrıca sayfamızda bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak sizde Farmasi ailesine katılabilir, Farmasi ürünlerinin katalog fiyatı üzerinden daha indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz!

Farmasi nutriplus L karnitin 60 kapsül 1700704

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.