Farmasi Nutriplus Omega 3 İçerikli Balık Yağı

Farmasi Nutriplus Omega 3 İçerikli Balık Yağı

Farmasi Nutriplus Omega 3 İçerikli Balık Yağı
Omega 3’ün, B12 nin ve balık yağını vücudumuz için Elzem protein ve vitaminler olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Farmasi Nutriplus Omega 3 ve balık yağı eksikliği  özellikle beyin gelişimi, sağlığı, depresyon uykusuzluk, kas ağrıları, eklem ağrıları ve hatta enerjimizi bile etkileyen önemli içeriklerdendir. Dolayısıyla beslenme rutininizde eğer Omega 3 alımını eksiltirseniz veya balık yağını düzenli olarak kullanmalısınız zamanla eklem ağrıları, kas ağrıları, uykusuzluk problemleri hatta depresif bozukluklara dahi yol açabilen sorunlarla mücadele etmek durumunda kalırsınız.
Farmasi nutriplus serisindeki Omega 3 balık yağı içerisinde balık yağı ve Omega 3 içeriklerini bulunduruyor. Sizleri kalpten sevdiğini göstermek için Farmasi Omega 3 balık yağının etkisini arttırdı!

Omega 3 değerleri yeniledi!
11 yaş ve üzeri kullanım için uygun olan bu gıda takviye edici gıda olarak günde ikişer kez birer kapsül kullanılır. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanmanız gerekmektedir. Eğer siz de kan değerlerinize baktırdıktan sonra bu düşüklük sebebiyle enerjisizlik, gün içinde uyku sorunu, gece uyuyamama, eklem kas ağrıları, unutkanlık gibi problemlerle mücadele ediyorsanız O halde hayatınıza Farmasi Nutriplus Omega 3 balık yağını katarak daha enerjik bir gün geçirmeyi hedefleyebilirsiniz.

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz. Ailemize katılmak ister misiniz? O halde sayfa üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Farmasiye ücretsiz üye olarak Farmasi ürünlerini katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alabileceğiniz gibi Farmasinin size sunduğu danışmanlarına özel teşvik ve kampanyalardan da faydalanabileceksiniz.

Farmasi nutriplus Omega 3 balık yağı 60 kapsül 9700767

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.