Farmasi Nutriplus Portakal Aromalı Balık Yağı

Farmasi Nutriplus Portakal Aromalı Balık Yağı

Farmasi Nutriplus Portakal Aromalı Balık Yağı
Çocuklar için özel olarak üretilmiş balık yağının baskın kokusunu dizginlemeye yardımcı olan portakal aroması ile daha lezzetli hale getirilmiş bir balık yağı arayışındaysanız o halde Farmasi nutriplus Omega 3 balık yağı portakal aromasına bakabilirsiniz. Bu ay katalog fiyatında %50  indirim ile sizleri bekleyen nutriplus Omega 3 balık yağı çocuklarınızın severek tüketmesi için tasarlanmıştır. İçindekiler Licaps teknolojisi ile tamamen organiktir.

Kullanımı; 4 10 yaş grubu çocukların kullanımına uygundur. Takviye edici gıda olarak günde 5 mil yani Bir ölçek kullanılması tavsiye edilir. Doktor ve diyetisyenin tarif ettiği şekilde kullanınız önerilir. Farmasi Nutriplus balık yağı alana günlük ilaç kutusu bedava! Böylece çocuğunuzun ilaç günlerini sağlıklı bir şekilde takip edebilir, karıştırmadan ilaçları günü gününe tüketmesine yardımcı olabilirsiniz.

Farmasi nutriplus Omega 3 balık yağı portakal aroması çocukların severek tüketeceği bir gıda takviyesidir. Sizde Farmasi ürünlerini evinizin konforunda online ve güvenli bir şekilde satın almak isterseniz Farmasikatalogu.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Peki Farmasi ürünlerini katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyattan satın almak ister misiniz? Cevabınız evet ise o halde sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formu doldurmaya bekliyoruz! Farmasi’ye ücretsiz üye olarak Farması danışmanı ünvanı aldıktan sonra tüm Farmasi ürünlerini katalog fiyatı üzerinden daha indirimi bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca Farmasinin danışmanlarına özel sunduğu teşvik kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Farmasi nutriplus portakal aromalı balık yağı 150ml 9700706

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.