Farmasi Nutriplus Portakal Aromalı Vitamin ve Mineral Karışımı

Farmasi Nutriplus Portakal Aromalı Vitamin ve Mineral Karışımı

Farmasi Nutriplus Portakal Aromalı Vitamin ve Mineral Karışımı
Hayatınızın her alanında yanınızda olan Farmasi kozmetik bakım ürünlerinden, gıda takviyelerine varana kadar aradığınız birçok ürünü bulabileceğiniz %100 Türk markasıdır. Farmasi Nutri Plus serisinde gıda takviyelerinden vitamin ve mineral takviyelerine varana kadar sağlığınız için ihtiyacınız olan birçok ürünü bulabilirsiniz!
Çocuklar için destekleyici gıdalar tüketmek bir oldukça zordur. Çünkü tatlarını beğenmezler ve dolayısıyla sağlıklarının bozulması pahasına ilaçları, vitaminleri, mineralleri tüketmeyi reddederler Farmasi bunun önüne geçmek için Nutriplus multivitamin vitamin ve mineral karışımını portakal lezzetiyle tatlandırdı!

Çocukların hoşuna gidecek portakal aromalı Multi vitamin vitamin ve mineral karışımı takviye edici gıda olarak sıvı formdadır. Bu ay %50  indirim ile sizlerle! Farmasi nutriplus multivitamin alana günlük ilaç kutusu bedava! Böylece Nutri Plus serisindeki tüm ürünleri aldığınızda günlük ilaç kutusuna sahip olacaksınız ve ilaçlarınızın kullanımı kolaylaşacak. İlçalarınızın takibinini yapabileceksiniz.

İçindekiler: kalsiyum, vitamin C, vitamin B3, çinko, vitamin B5, vitamin B6, vitamin B2, Demir, Vitamin B1, folik asit, vitamin K, Biotin, vitamin D3, vitamin B12 içerikleri bulunu.r Çocuğunuz için birbirinden faydalı vitamin ve mineral karışımını 4 ve 10 yaş grubu çocuklar için kullanabilirsiniz. Takviye edici gıda olarak günde 10 ml, 1 porsiyon 2 ölçek kullanılması tavsiye edilir. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanabilirsiniz. Farmasi ürünlerini güvenli bir şekilde evinizin konforunda online olarak Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabileceğiniz gibi sayfa üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra Farmasi’ye üye olabilirsiniz.
Farmasi’ye üye olduktan sonra Farmasi danışmanı ünvanı alırsınız. Farmasi danışmanı olduktan sonra ise tüm ürünleri katalog ve üzerinden daha indirimli fiyatlara satın alabileceğiniz gibi Farmasi’nin size sunduğu üyelik ve teşvik imkânlarından de faydalanabileceksiniz.

Farmasi multivitamin vitamin ve mineral karışımı portakal aromalı 150 ml 9700705

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.