Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı

Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı

Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı
Farmasi gıda takviyelerinde patentli bir çok ürüne sahip, %100 yerli sermaye ile yola devam eden bir markadır. Farmasinin en popüler ve en çok tercih edilen gıda takviyelerininden biri de nutriplus reishi mantarıdır. Reishi mantarı ekstresi özellikle sinir sistemi üzerinde oldukça olumlu etkilere sahiptir. Depresyon belirtileri, hafıza bozuklukları, yorgunluklar, uykusuzluklar, kemik kas eklem ağrılarında oldukça etkilidir. Özellikle depresif belirtiler gösteren kişiler düzenli olarak reishi mantarı ekstresi kullandıklarında sakinleştirici yatıştırıcı ve depresyon giderici etkisi kanıtlanmıştır.

İştah kaybı, uyku sorunları, yorgunluk gibi olumsuz etkilere karşı da Farmasi reishi mantarı ekstresini güvenle kullanabilirsiniz. Farmasi reishi mantarı iştahı açarak kilo alımına yardımcı olur. Özellikle bağırsak ve mide sağlığında, bağırsak faunasında problemler yaşayan kişiler için birebirdir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Dolayısıyla hastalıklara yakalanma oranını düşer. Eğer siz de sık sık hasta oluyorsanız ve yakalandığınız hastalıkları atlatmanız çok zor oluyor ise bağışıklık sistemini güçlendirmek için Farmasi nutriplus reishi mantarı ekstresinden faydalanabilirsiniz.

Farmasi nutriplus reishi mantarı ekstresi aynı zamanda toksin maddelerden vücudunuzu arındırır. Uzun süre sağlıksız beslendiyseniz ve vücudunuzda birçok toksin madde birikti ise Farmasi reishi mantarı ekstresi ile tüm bu toksinleri vücudunuzdan atabilirsiniz. Reishi mantarı depresyona halsizliğe, yorgunluğa, sinir sistemine iyi geldiği gibi uyku sorununa ve anksiyete problemlerine de iyi gelmektedir. Kolesterol seviyesini düşürerek kolesterolünüzü stabil halde tutmaktadır. Farmasi gıda takviyeleri mutlaka doktor veya diyetisyen kontrolünde alınmalıdır. Farmasi nutriplus reishi mantarı ekstresi takviye edici gıda olarak günde 3 kere 1’er kapsül alınabilir.

Farmasi Reishi Mantarı Ekstresi 60 kapsül 9700546

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.