Farmasi Nutriplus Zencefil Ekstresi

Farmasi Nutriplus Zencefil Ekstresi

Farmasi Nutriplus Zencefil Ekstresi
Farmasi takviye edici gıdalar ile gün içinde enerjinizi yerine getirmeyi ve sağlığınızı koruyarak stabil vücut indeksi sağlamayı hedefliyor. Farmasi nutriplus zencefil ekstresi metabolizmayı ve kan dolaşımın hızlandırılması ile vücutta yağ oranını düzenleyerek su tutumuna yardımcı olur.

Özellikle sık sık şişkinlik, bağırsak ve mide ağrısı çekiyorsanız bağırsak sağlığının korunması ve mide sağlığınızı devam etmesi için Farmasi nutriplus zencefil ekstresinden faydalanabilirsiniz. Zencefilin bulantı, istifrar etme gibi sorunlara da iyi geldiği bilinmektedir. Farmasi nutriplus zencefil ekstresi yolculuk sırasında mide bulantınıza veya ağır yemeklerden sonra hazımsızlık hissine karşı kullanabileceğiniz muhteşem bir takviye edici gıdadır.

Farmasi nutriplus zencefil ekstresi 10 kapsül içermektedir. Takviye edici gıda olarak almak isterseniz günde 3 kere 1 kapsül kullanmanız yeterlidir. Farmasi gıda takviyeleri mutlaka doktor veya diyetisyen eşliğinde kullanılmalıdır. Farmasi nutriplus zencefil ekstresi Licaps yani bitkisel orijinli vejetaryen kapsül patentine sahiptir ve Licaps katkı maddesi içermeyen ürünlere verilen bir patenttir.

6 ile 10 dakika içerisinde midede çözünür vücuttan emilmeden atılır ve vücudumuzda hiçbir kalıntı bırakmaz. Vejeteryan society tarafından onaylanan bitkisel orijinli vejeteryan kapsüllerdir.

Farmasi Nutriplus Zencefil Ekstresi 10 kapsül 9700554

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.