Farmasi Propolis Sabunu

Farmasi Propolis Sabunu

Farmasi Propolis Sabunu
Propolis arı reçinesi olarak bilinen arılar tarafından bitkilerden toplanan yapışkan organik bir maddedir. Bu madde doğada arıların yuvalarını korumak için kullandığı özel bir koruyucu maddedir. Propolis sabunu doğal bir antibiyotiktir. Cilt hastalıklarına karşı cildi korur ve onarır.

Özellikle cilt üzerinde oluşan lekelerin giderilmesinde çok etkilidir. Aynı zamanda antibakteriyel bir sabundur. Bu yüzden bakterilerin üremesini durdururken ciltte hijyen sağlar. Sivilce sorunu için de Farmasi doğal Propolis sabunu kullanabilirsiniz. Özellikle aktif sivilcelerin sönmesinde ve iz kalmadan geçmesinde etkilidir.

Egzama tedavisi sırasında da cildi kurutmadan güzelce temizlediği için Propolis sabununu tercih edebilirsiniz. Egzamaların oluşumunun en büyük nedeni içerisinde alkol ve benzeri  içerikler bulunan zararlı içerikli cilt ürünlerinin kullanılması sonucu ciltte oluşan kuruluktur. Farmasi bu tarz zararlı içerikler içermez.

Cildinizi nemli tutarak temizlersiniz egzamadan da kurtulmuş olursunuz. Bunun için Farmasi Propolis sabunu banyonuzda bulundurabilirsiniz. Farmasi Propolis sabunu cilde ipeksi bir yumuşaklık ve hoş bir koku katar.
Farmasi Propolis sabunu 1119041 100 g