Farmasi Sarımsak & Ginseng Özlü Sabun

Farmasi Sarımsak & Ginseng Özlü Sabun

Farmasi Sarımsak & Ginseng Özlü Sabun
Sarımsak bilindiği üzere antiseptik ve antibakteriyel bir özelliğe sahip bir içeriktir. Uygulanan bölgedeki iltihabı alarak kaşıntıyı giderir ve bakteri oluşmasını önler. Sarımsak aynı zamanda doğal bir saç çıkarıcıdır. Bu yüzden Farmasi sarımsak ve ginseng özlü sabunu saç dökülmesi sorunu olanlar mutlaka denemeli.

Farmasi Sarımsak ve Ginseng özlü sabun doğal içeriği ile saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saçları güçlendirerek sağlıklı ve hızlı bir şekilde uzamasını sağlar. Ginseng ile desteklendiğinden dolayı aynı zamanda saç tellerinin kalınlaşış gürleşmesine de yardımcı olur.

Farmasi sarımsak özlü sabun mantar, egzama, saçkıran ve sedef gibi sorunlara da iyi gelmektedir. Çünkü Antibakteriyel ve antiseptik özelliğe sahiptir. Saç derisini rahatlatır. İltihabı, kaşıntıyı hassasiyeti alır. Saçınızı yıkamak için kullanabilirsiniz. Özellikle kepekli, nemsiz saç derisi saç kırılmaları saç dökülmeleri gibi sorunlar için de Farmasi sarımsak&Ginseng özlü sabunu kullanabilirsiniz.

Tamamen organik bir sabundur düzenli kullanıldığında saç derisini rahatlatır. Saçların hızlı uzamasını sağlar aynı zamanda saçlara parlaklık canlılık ve hacim kazandırır. Hem erkek hemde kadınlar kullanabilir. Farmasi sabunlarında hiçbir hayvansal yağ bulunmamaktadır. Ayrıca Farmasi ürünlerinde paraben de bulunmaz.

Farmasi Sarımsak&Ginseng Özlü Sabun 1119031