Farmasi Vitalizing Besleyici Çörek Otu Yağı

Farmasi Vitalizing Besleyici Çörek Otu Yağı

Farmasi Vitalizing Besleyici Çörek Otu Yağı
Farmasi Dr Cevdet Tuna Vitalizing serisindeki doğal saç bakım ürünleri ile saçlarınızı tedavi etmeniz ve zamanla çok daha sağlıklı saçlara kavuşmanız mümkün! Dr Cevdet Tuna vitalizing serisindeki çörek otu yağlı ürünlerin tamamı özellikle kuru, yıpranmış, çabuk kırılan, sert ve cansız saçlar için önerilmektedir. Tüm saçların kullanımına da uygun bir seridir.

Çörek otunun mucizevi etkisi ile saç kırıklarınız azalır, saçlarınız mat ve cansızlıktan kurtularak sağlıkla Işıllar. Dr Cevdet Tuna vitalizing çörek otu yağının banyo öncesinde kullanımı uygundur. Çok kolay ve pratik bir şekilde uygulanır. Kullanım önerisi;
Duş öncesi saç uçlarından başlayarak saç denize doğru uygulayarak masaj yapın. Yaklaşık 1- 2 dakika parmaklarınızla yağı saçlarınıza ve saç derinize yedirdikten sonra 30 dakika bekleyin. Sonrasında şampuan ile durulayabilirsiniz.

Haftada iki kere kullanılması uygundur. Dr Cevdet Tuna vitalizing çörek otu yağı zamanla saç derinizdeki kurulukları giderir, saçlarınızı besler, canlandırır ve yumuşatır. haftada 2 kez kullanıldığında zamanla saçlardaki koparak dökülmeleri de azalacaktır.

Dr Cevdet Tuna vitalizing besleyici saç bakım yağı 1108179

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın