Farmasi Vitalizing Çörek Otu Yağı Besleyici Şampuan

Farmasi Vitalizing Çörek Otu Yağı Besleyici Şampuan

Farmasi Vitalizing Çörek Otu Yağı Besleyici Şampuan
Çörek otunun mucizevi etkilerini mutlaka duymuşsunuzdur. Peki bu harika içeriği saç bakımınızda da kullanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise Dr Cevdet Tuna Vitalizing çörek otu yağı özlü seriyi, özellikle şampuanı mutlaka denemelisiniz!

Farmasi vitalizing serisi doğal içerikli saç bakım ürünlerini saçlarınızla buluşturuyor! Düzenli kullanımda saç bakımından da öte saçların onarımını ve tedavisini yapan vitalizing serisindeki çörek otu özlü ürünler kuru yıpranmış çabuk kırılan saçlara önerilir. Çörek otu yağı mucizesini saçlarınızda kısa sürede fark edeceksiniz. Saç bakımınız da Farmasi Vitalizing çörek otu yağı özlü besleyici şampuanı kullandığınızda saçlarınızdaki koparak dökülmeler azalacağı gibi kuru, nemsiz ve bakımsız saçlarınız bir anda yumuşayacaktır!

2 kat etkili Farmasi Vitalizing çörek otu yağı besleyici şampuan tüm saç tiplerine uygundur. Saçları yumuşatmayı, kuruluğunu gidermeyi ve çabuk kırılmalarını önlemeyi vaat eden Dr Cevdet Tuna vitalizing çörek otu yağı şampuanı duş sırasında 2 kere kullanmanız önerilir. Ceviz miktarı büyüklüğünde ürünü saçlarınıza özellikle saç diplerinize masaj yaparak uygulayın. Daha kısa sürede etkisini görmek için serinin devamındaki ürünleri de kullanmayı ihmal etmeyin.

Dr Cevdet Tuna vitalizing tüm saçlar için çörek otu yağı besleyici şampuan 500 ml 1108175

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın