Farmasi Zeytinyağı ve Papatya Özlü Bebek Yağı

Farmasi Zeytinyağı ve Papatya Özlü Bebek Yağı

Farmasi Zeytinyağı ve Papatya Özlü Bebek Yağı
Bebeğinizin cildininin ekstra nemlendirme ihtiyacı vardır.. Eğer bebeğinizde herhangi bir hassasiyet yaratan, kaşınan, kızaran bir bölge var ise o halde Farmasi’nin doğal içerikli bebek bakım ürünlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Farmasi zeytinyağı ve papatya özlü bebek şampuanı yumuşacık formülü sayesinde bebeğinizin cildini nemlendirir, bebek teninin pH dengesini korur. Sadece Farmasi ürünlerinin içinde zararlı hiçbir bileşen bulunmaz. Bu yüzden gönül rahatlığı ile bebek bakım ürünleri başta olmak üzere kişisel bakım ürünlerinizde de Farmasi ürünlerini tercih edebilirsiniz. Yenilenmiş formülü ile E vitamini ile zenginleştirilmiş zeytinyağı ve papatya özlü bebek şampuanı mis gibi kokusu ile tüm gün burnunuzda kalacaktır. Bebeğinizin kokusunu bastırmadan hafif bir koku bırakır.

Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben SLS, alkol, ftalat, silikon türevleri bulunmaz, bu yüzden güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Sprey formda özel ambalajı sayesinde kullanımı kolaydır. Çantanıza akma, bulaşma yapmaz. Bu yüzden çantanızda bile taşıyabilirsiniz. 115 ml ambalaja sahiptir. Uzun süre yetecek kadar bereketli bir ürünüdür. Küçük bir mikatı bile büyük bir alana yayılır, nemlendirir, çabuk emilir, yapışkan his bırakmaz. Bebeğinizi asla rahatsız etmez. Kendi kişisel bakımınızda dahi severek kullanabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden online ve güvenli bir şekilde satın alabileceğiniz gibi sayfa üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz.
Farmasi zeytinyağı ve papatya özlü bebek yağı 115 ml 5102061

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.