Mr Wipes Metal Temizleyici

Mr Wipes Metal Temizleyici

Mr Wipes Metal Temizleyici
Farmasi Mr Wipes Bio Home serisi ile evlerinizde derinlemesine temizliği yaşayabilirsiniz! Özel formülü sayesinde tamamen zararsız içeriklerden oluşan bu masum temizleyicileri evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Cilt dostu olan Bio Home ürünleri doğal yağlar içerir. Bu yüzden en hassas ciltlerde bile iritasyona ve hassasiyeti sebep olmaz.. İçerisinde;

•             Paraben
•             Boya
•             Formaldehit
•             GDO
•             Zararlı kimyasallar
•             Fosfat bulunmaz.

Bu yüzden Mr Wipes Bio Home temizleyicileri güvenle kullanabilirsiniz.

Mr Wipes Bio Home Metal Temizleyici tüm metal malzeme ve yüzeylerde kullanılabilir. Güçlendirilmiş özel formülü ile metal yüzeylerde parlaklık ve temizlik sağlar. Pişirme kapları, tavalar çelik, bakır tencereler ve tüm kızartma tavaları parlaklığı için kullanılabilir.

Özellikle çaydanlıkların dışında bulunan kireç lekelerini çıkarmada ve çaydanlıkları ilk günkü gibi parlatmada çok etkilidir. Tencerelerinizde bulunan yanıklar, kir, kireç, pas ve yemek kalıntılarını bir çırpıda temizler. Oksit izlerini çıkartır.

Suyun yoğun kirecinden dolayı oluşan çaydanlıkların kenarlarında birikmiş olan kireç kalıntılarını çıkartarak ilk günkü gibi parlaklık verir. Oksit izlerini çıkartarak lavabolarda temiz bir görünüm sağlar. Pişirme kaplarınız uzun süre ısıya maruz kaldıysa, yandıysa ve içerisindeki yemek kalıntıları çıkmak bilmiyorsa Mr Wipes metal temizleyici uyguladıktan sonra 5-6 dakika kadar bekleyin. Ardından ovalayarak özel formülü sayesinde kolayca kirleri ve yağları çıkartın.

Tüm metal yüzeylerin temizliğinde kullanılan Mr Wipes metal temizleyiciyi musluklarınızın ve banyo başlıklarınızın temizliğinde de kullanabilirsiniz. Özellikle banyo başlıklarında bulunan kireç lekesi ve çıkmak bilmeyen inatçı lekeleri metal temizleyici ile kolaylıkla çıkartabilirsiniz.

Yoğun ve kıvamlı formülü ile zahmetsiz temizlik için tercih edebilirsiniz. Kas gücüne ihtiyaç kalmadan, ovalamadan ve kendinizi yormadan temizliğin keyfini yaşayın. Üstelik metal yüzeylere zarar vermeyen yumuşak formülü ile eşyalarınız da ilk günkü parlaklığında kalacaktır. Kolay durulanır, leke kalıntısı bırakmaz. Zahmetsiz ve pratik bir temizlik deneyimi yaşatır.

Mr Wipes Metal Temizleyici 200 ml 9700656

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.