Farmasi Selülit ve Çatlak Karşıtı Ürünler

Farmasi Selülit ve Çatlak Karşıtı Ürünler

Cildin eski elastikiyetini kaybetmesi, kuru ve nemsiz kalması ile birlikte ciltte çatlaklar oluşabilir. Çatlaklar zamanla büyür ve genişler. Böylece daha belirgin hale gelebilir. Selülitlerin oluşma sebepleri ise hem kötü beslenme hem de cildi yeteri kadar nemlendirmeme sonucu ortaya çıkar. Farmasi’de hem selülit hem de çatlak problemlerinize karşı özel olarak üretilmiş ürünler bulunmakta. İşte  Farmasi selülit ve çatlak karşıtı ürünler;

Farmasi Dr Cevdet Tuna Biberli Masaj Jeli
Selülit bilindiği üzere hareketsiz kalmaktan ya da kötü beslenmeden ve cildin nemsiz kalmasından dolayı ortaya çıkan bir durumdur.. Farmasi Dr Cevdet Tuna biberli masaj jeli ile cildinizde kan dolaşımını hızlandırarak selülit oluşmasına engelleyebilirsiniz. İçerdiği Biberiye yağı ile sürüldü anda ciltte kan dolaşımını hızlandıran Dr Cevdet Tuna biberli masaj jeli özellikle 5-6 dakika masaj yaparak uygulandığında kan dolaşımını hızlandırır. Bu da cildinizin gerilmesine, dirileşmesine ve gerginleşmesine yardımcı olur. Böylece selülit oluşumu gecikmiş olur.

Düzenli olarak masaj ile uygulandığında cildinizde anında bir toparlanma ve sıkılaşma olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Uygulandığı bölgede kan akışını hızlandırdığından dolayı portakal kabuğu görünümünü, selülit görünümünü giderir. Aynı zamanda masaj ile birlikte uygulandığında uygulanan bölgede sıkılaşma olduğu için bir miktar zayıflama da görüllür.
Dr Cevdet Tuna biberli masaj jeli aynı zamanda cilde ihtiyaç duyduğu nem takviyesini de yapar. Bu şekilde cilt nemsiz kalmadığından dolayı çatlak oluşumu da engellenmiş olur. Çatlaklar nemsiz kalan cilt gerildiği ve yırtıldığı için oluşur.
Farmasi Dr Cevdet Tuna biberli masaj jelinin içerisinde zencefil, ısırgan otu ve biberiye bulunmaktadır Bu 3 içerikte selülit ve çatlak oluşumunu gecikmesinde çok faydalıdır ve birçok sıkılaştırıcı kremin içeriğinde de bulunmaktadır.

Farmasi Dr Cevdet Tuna At Kestanesi Balsamı
At kestanesi sürüldüğü anda cildi toparlayan sıkılaştıran dİri ve genç gösteren mucizevi bir içeriktir. Hatta birçok yaşlanma karşıtı ve sıkılaşma sağlayan ürünlerin içeriğinde ilk sırada at kestanesini görebilirsiniz. At kestanesi cilt üzerinde inanılmaz etkilere sahiptir. Kan dolaşımını hızlandırır, cildin dengeli ve sağlıklı bir ton kazanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda kılcal damarların görünümünü azaltır, kırmızılıkları giderir.

Bu yüzden Farmasi at kestanesi balsamını düzenli olarak masaj ile uyguladığınızda çatlakların görünümünü azaltmanız mümkün. Cilt tonunu eşitlediğinden dolayı çatlak oluşumunu da belirginleşmiş olan koyu lekelerinin görünümünü de zamanla azaltır. At kestanesi balsamını masaj ile uyguladığınızdan dolayı kan dolaşımı hızlanır. Böylece çatlak oluşumunu da önlemiş olursunuz.

Masaj selülit oluşumunu geciktirmede çok etkilidir. Kan dolaşımını hızlandırdığınız ve çalıştırdığınız bölgede selülit oluşumu yavaşlayacaktır. Önemli olan masaj ile düzenli bir şekilde Dr Cevdet Tuna At kestanesi balsamını tüm vücudunuzda güvenle kullanabilirsiniz.

Farmasi Dr Cevdet Tuna 2 Kat Etkili At Kestanesi Masaj Jeli
At kestanesi balsamından farklı olarak daha çabuk emilen ve biraz daha masaj yapmaya uygun bir ürün arıyorsanız ihtiyacınız olan Dr Cevdet Tuna 2 kat etkili at kestanesi jeli. Bu jel aynı zamanda kas ağrılarına da iyi geliyor. Cildinizde selülit oluşumunu gecikirken, aynı zamanda kas, boyun, bacak, bel ağrılarınız da gidermek istemez misiniz? O halde ihtiyacımız olan şey Farmasi Dr Cevdet Tuna 2 kat etkili at kestanesi jeli!

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın.
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak ve Farmasi girişimcisi olmak için tıklayın
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın. 
-Farmasi üyesi olup tüm indirimlerden ve kampanyalardan yararlanmak için tıklayın.